اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > لانست خونگیری
Loading the player ...
تعداد رای ها:

لانست خونگیری

 

لانست وسیله ای مناسب برای گرفتن نمونه خون جهت آزمایشات پزشکی می باشد. این محصول  در خونگیری های بدون درد جهت اندازه گیری میزان قند خون بیماران دیابتی، تستهای هایپوتیروئیدی نوزادان، بررسی زمان و میزان انعقاد خون و سایر تستهای آزمایشگاهی کاربرد دارد. 

 لانست شامل بدنه، کلاهک و نیدل می باشد. کلاهک لانست (سر پوش) سوزن را از گرد و غبار و آلودگی حفظ می کند و بدنه آن جهت استفاده و خونگیری درون دستگاهی به نام اتولانست جای می گیرد تا با یک حرکت تنظیم شده ، سوراخ مناسبی را برای خروج خون بوجود آورد.

اتولانستها دارای درجه بندی مشخص بر روی بدنه می باشند که برای مصارف و اشخاص مختلف می توان در جه بندی را تنظیم کرده و از دستگاه استفاده نمود.

لانست ها یکبار مصرف هستند و پس از استفاده باید دور ریخته شوند.

سایزهای مختلف لانست جهت مصارف  مختلف تولید می شود که این محصول در شرکت نیک رهنما کار در سایزهای 26، 27 و 28 تولید می شود.

مشخصات انواع لانست خونگیری معمولی تولید شرکت نیک رهنما کار به شرح ذیل می باشد:
  • سایز: 26G &28G
  • جنس مواد بدنه و کلاهک از پلی اتیلن گرید پزشکی
  • قابل اتصال به انواع اوتولانست
  • استریل شده توسط اشعه گاما

نحوه عملکرد این محصول به شرح زیر است:

 ابتدا لانست را داخل دستگاه اتولانست قرار داده و آنرا به داخل فشار می دهیم تا اصطلاحا شارژ شود. سپس مطابق با مصرف مورد نیاز درجه اتو لانست را تنظیم نموده، پس از آن با چرخاندن کلاهک لانست، کلاهک را از بدنه جدا می نماییم. سر اتولانست را روی محل مورد نظر قرار داده و سپس انتهای آنرا فشار می دهیم تا سوزن شلیک شود و سوراخ روی پوست ایجاد گردد.
در پایان کلاهک با احتیاط  روی بدنه قرار می دهیم و پس از بیرون کشیدن لانست از دستگاه آنرا جهت دفع بهداشتی در ظرف مخصوص می اندازیم.

کاتالوگ محصول را از لینک زیر دریافت نمایید.
BLOOD_LANCET_F.pdf

 


نظرات:


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت نیک رهنما کار می باشد