اینجا هستیدSkip Navigation Links > صفحه نخست > درباره ما > معرفی شرکت
معرفي شركت

شركت توليدي – بازرگاني نيك رهنما كار فعاليت خود را از سال 1372 با بخش بازرگاني آغاز نموده و از سال 1378 وارد مرحله ي توليد گشته است و با ارائه محصولات مورد نياز بيماران گامي مؤثر در راستاي ارائه خدمات درماني و تشخيصي كشور برداشته است.

همانگونه كه قبلا اشاره گرديد فعاليت آغازين شركت نيك رهنما كار با واردات محصولات پزشكي، دندانپزشكي، آزمايشگاهي و بهداشتي با ديدگاه انسان سالم محور توسعه ي پايدار در جهت پوشش نيازهاي بخش درمان و سلامت جامعه شروع شد و با توجه به اعتقاد راسخ اين مجموعه به حركت به سوي خودكفائي و اتكاء به نيروها و توانمندي هاي داخلي كشور همچنين با هدف ايجاد زمينه اشتغال جوانان مستعد و متخصص اين مرز و بوم، ادامه فعاليت خود را با ورود به عرصه توليد ادامه داد و با هدف نيل به شاخص هاي كيفي شامل بهبود مستمر كيفيت محصولات و فرايندها، افزايش رضايت مشتريان، افزايش رضايت شغلي پرسنل سازمان، توسعه آموزش نيروهاي انساني، موفق به دريافت گواهينامه هاي معتبر داخلي و بين المللي شد. علاوه بر اين با توجه به كيفيت كالاهاي توليدي، اين شركت موفق شد در بازارهاي جهاني و منطقه اي ورود نموده و محصولات خود را به كشورهائي از قبيل آلمان، عربستان، سوريه، امارات، قطر، ازبكستان، ارمنستان، كنيا و عمان صادر نمايد .

كارخانه ي وابسته به شركت نيك رهنما كار در شهرك صنعتي شمس آباد مستقر مي باشد. در ساختمان فعلي كارخانه، خطوط توليد سرسوزن دندانپزشكي، لانست و سیفتی لانست،فعال مي باشد. در كنار اين فضا، ساير واحدهاي انبار، پشتيباني و اداري همچنين آزمايشگاه هاي كنترل كيفي و ميكروبيولوژي قرار دارد.

طرح توسعه ي كارخانه با هدف افزايش خطوط توليد جديد ملزومات دياليز خوني در حال انجام است.

شركت نيك رهنما كار نماينده انحصاري شركت نيپرو ژاپن در بخش نفرولوژي بوده و واردات ماشين هاي دياليز و برخي ملزومات دياليز را از شركت مذكور بعهده دارد. در همين راستا، اين شركت اقدام به معرفي ماشين دياليز نيپرو در سطح كشور نمود. اين فعاليت به توزيع بالغ بر 600  ماشين در بيش از 140 بخش دياليز كشور منجر گشته است .

با توجه به حساسيت فعاليت ماشين ها در بخش هاي دياليز و ضرورت نگهداري و پشتيباني مناسب دستگاه هاي نصب شده در مراكز دیالیز در سطح كشور، اين شركت با بكار گيري مهندسين و متخصصان فني، اقدام به راه اندازي واحد خدمات پس از فروش نموده است كه مشغول ارائه خدمات پشتيباني به كليه ي بخش هاي دياليز دارای ماشين هاي نيپرو مي باشد.

 
مأموريت

حضور مقتدرانه در بازار تأمين ملزومات مصرفي پزشكي ، دندانپزشكي و آزمايشگاهي با كيفيت برتر
در اختيار گرفتن سهم مناسب از بازارهاي داخلي و منطقه اي
 توليد تجهيزات پزشكي high tech با بکارگیری دانش فنی روز 
توسعه ي سازماني و تربيت نيروهاي انساني متخصص و متعهد
كسب سود مناسب و عادلانه متناسب با كيفيت كالاهاي ارائه شده


نمودار سازماني

شركت نيك رهنما كار داراي ساختار تشکیلاتی ذیل است: 
-    هيأت مديره
-    واحد برنامه ریزی 
-    واحد توليد
-    واحد تحقيق و توسعه
-    واحد کنترل کیفیت
-    واحد بازرگاني
-    واحد فروش
-    واحد اداري – مالي و پشتيباني
-    واحد خدمات پس از فروش
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت نیک رهنما کار می باشد